Nu har en af Danmarks indre fjender, den sindssyge kattedame, SF’er og venligboer Marina Poulsen sat ny rekord i uforskammethed overfor juleelskende danskere.
Det er slemt nok at “hjælpeorganisationer” der involverer sig i julehjælp, misbruger de danske juledonationer til at købe ind til snyltende muggier, der udnytter den danskfjendske tossegodhed. Det er noget ekstra slemt, når Marina Poulsen klager over at maden ghettorotter tilrager sig på bekostning af udsatte danskere, ikke er tilpasset disse perkere og deres perkertro.
Et bedre eksempel på den ukontrollerede, kvindelige, psykopatiske godhedssignalering maskeret som rodløs altruisme kan næppe støves op.
Det skal ikke gives lang spalteplads. Det siger sig selv at julehjælp skal gå til danske trængende som holder jul. Noget Danskernes Parti som de eneste forstod at ære med deres nationale bamhjertighedsmission “julehjælp til danskere”. Fremmede ikke-europæere skal i julen og de øvrige andre dage i året ikke have andet end et kraftigt spark i røven.
Der er dog en ekstra løsning, som midlertidigt kan tilgodese alle parter. Danskere såvel som muggidjævle vil kunne bifalde dette. Lav venligboerne til halalmad. Vi kan lave en lovmæssig dispensation og give særtilladelse til kannibalisme, således at venligboere og andre der vil fodre perkere i december, kan laves til muggimedister, venligsteg og andre delikatesser.
Jeg skal ikke gøre mig til dommer over afrikanske smagsløg.
Tænk også på at mange afromuhamedanere har smag for menneskeflæsk, og har varme minder om denne spise. Lad os derfor fluks få venligboere lavet til kulinarisk muhamedanerhjælp. Vi kan lige nå det inden vi sætter os til bords med vore kære.
Glædelig jul.
“Altruistic punishment refers to punishing people even at a cost to oneself. Altruistic punishment is found more often among cooperative hunter-gatherer groups than among groups, such as Jews, based on extended kinship.”
www.kevinmacdonald.net/Gura-Transcendentalism.pdf